Nissan X-Trail
1.5 e-Power N-Connecta PANORAMADAK | 360° CAMERA | AD-CRUISE | CARPLAY & NAVI
Direct kopen, basisprijs: € 29.945,-
Direct kopen, basisprijs
€ 29.945,-
LEASEPRIJS: € 413,49 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 5.017,64 |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | Nissan X-Trail |
|---|---|
| Uitvoering: | 1.5 e-Power N-Connecta PANORAMADAK | 360° CAMERA | AD-CRUISE | CARPLAY & NAVI |
| ALGEMEEN | |
| Bouwjaar: | 29 juni 2023 |
| Carrosserie: | SUV |
| BTW / Marge: | BTW |
| Kilometerstand: | 72.824 km |
| Aantal zitplaatsen: | 5 |
| Aantal deuren: | 5 |
| Aantal sleutels: | 2 |
| Aantal handzenders: | 2 |
| Brandstof: | Benzine / Elektrisch |
| Transmissie: | Automaat |
| Kleur: | zwart |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 413,49 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 29.945,- |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | KHT-63-S |
| Motorinhoud: | 1.497 cc |
| Vermogen: | 0 kw / 0 pk |
| Laadvermogen: | 567 kg |
| Gewicht: | 1.678 kg |
| Wielbasis: | 271 cm |
| Breedte: | 184 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht (GVW): | 2.245 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd: | 670 kg |
| Max. trekgewicht geremd: | 670 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Exterieur
- Black
- full-LED koplampen
- buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- buitenspiegels elektrisch verstelbaar
- buitenspiegels in carrosseriekleur
- buitenspiegels verwarmbaar
- chroom delen exterieur
- dakrails
- dakspoiler
- dimlichten automatisch
- extra getint glas
- keyless entry
- koplampen adaptief
- LED achterlichten
- LED dagrijverlichting
- lichtmetalen velgen 18"
- regensensor
- Infotainment
- Apple Carplay/Android Auto
- navigatiesysteem full map
- audio installatie
- Bluetooth telefoonvoorbereiding
- connected services
- DAB ontvanger
- multimedia-voorbereiding
- multimedia scherm middel
- volledig digitaal instrumentenpaneel
- WiFi voorbereiding
- Interieur & Comfort
- achterbank in delen neerklapbaar
- achterbank verstelbaar
- achteruitrijcamera
- airco (automatisch)
- armsteun achter
- armsteun voor
- bagagedek
- bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- binnenspiegel automatisch dimmend
- elektrische ramen voor en achter
- keyless start
- kunstlederen interieurdelen
- lederen stuurwiel
- lederen versnellingspook
- lendesteunen (verstelbaar)
- passagiersstoel in hoogte verstelbaar
- stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- stuur verstelbaar
- stuurwiel multifunctioneel
- Veiligheid
- cruise control adaptief
- rondomzicht camera
- achteropkomend verkeer waarschuwing
- achteruitrij assistent
- alarm klasse 1(startblokkering)
- Anti Blokkeer Systeem
- automatische snelheids begrenzing
- Autonomous Emergency Braking
- bandenspanningscontrolesysteem
- bestuurdersairbag
- bots waarschuwing systeem
- Brake Assist System
- dodehoekdetectie met correctie
- elektronische remkrachtverdeling
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- grootlichtassistent
- hill hold functie
- hoofd airbag(s) achter
- hoofd airbag(s) voor
- kruisend verkeer detectie
- parkeersensor achter
- parkeersensor voor
- passagiersairbag
- rijstrooksensor met correctie
- verkeersbord detectie
- vermoeidheids herkenning
- zij airbag(s) voor
- Overig
- panoramadak
- 12V aansluiting
- 100% ONDERHOUDEN
- Instructieboekjes aanwezig
- ISOFIX
- Lounge Pack
- Rookvrij
- start/stop systeem